Przed przyjazdem na Konferencję

I. Zwróć uwagę na maile, które powinny przyjść do Ciebie przed Konferencją
W czwartek, 22 września 2022 do godz. 20:00 otrzymasz mailem na adres podany w rejestracji:

  • Link i kod potrzebny do zalogowania się do Internetowej Strefy Uczestnika. (Do Strefy logujesz się za pomocą swojego adresu email i otrzymanego kodu).

W razie potrzeby sprawdź SPAM. Jeżeli do czwartku rano mail nie dotarł, KONIECZNIE skontaktuj się z nami (Biurem Organizacyjnym).
W przypadku rejestracji firmowych, prosimy dopilnuj, aby przekazano nam Twój aktualnie używany adres email. (Nie będzie on używany w żadnych innych celach poza celami organizacyjnymi związanymi z Konferencją.)

II. Sprawdź dane logowania do Internetowej Strefy Uczestnika
Internetowa Strefa Uczestnika to miejsce, w którym znajdziesz materiały udostępnione przez naszych partnerów oraz certyfikat.

III. Ściągnij aplikację mobilną lub wydrukuj swoją wersję programu
Najbardziej aktualny program dostępny jest – w wersji interaktywnej w Aplikacji Mobilnej oraz w Internetowej Strefie Uczestnika oraz – w wersji pdf, do druku, tu na stronie: https://forum2022.pta.med.pl/program/.
Uwaga! Nie przewidujemy wydrukowanej wersji programu.

Na Konferencji (parę informacji organizacyjnych)

Parking
Wszystkie osoby, które nie są zakwaterowane w hotelu Hotel Double Tree by Hilton, prosimy o pozostawienie swoich samochodów na parkingach swoich hoteli. Parking podziemny hotelu Double Tree by Hilton jest dodatkowo płatny, parking naziemny jest bezpłatny.

Godziny pracy recepcji Konferencji, rejestracja obecności na miejscu

  • Czwartek, 8:00 – 19:00
  • Piątek, 7:30 – 19:30
  • Sobota, 8:00 – 12:00

Realizacja płatności na miejscu
Płatność na miejscu możliwa jest jedynie kartami VISA i Mastercard lub gotówką.
Sprawdź aktualny cennik…

Strefa cateringu
Opłata zjazdowa obejmuje:

  • przerwy kawowe,
  • lunch w piątek,
  • kolacje w czwartek i piątek. Kolacja w czwartek ma formę kolacji uroczystej.

Po Konferencji:

Certyfikaty wydawane są jedynie w wersji elektronicznej i będą dostępne do pobrania z Internetowej Strefy Uczestnika po zakończeniu Konferencji. Otrzymają je tylko uczestnicy obecni na Konferencji.

Za udział w Konferencji zostanie przyznanych 10 punktów edukacyjnych doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2002 r. Nr 21, poz. 204, z późn. zm.)